Kili, s.r.o. (Prostějov)

Prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb. V naší nabídce nechybí LED osvětlení, zásuvky, palubky, zámky a kování, drátěný program, úchytky a věšáky... Přesvědčte se sami.

tel:
+420 582 366 651
fax:
+420 582 366 651
e-mail:
prostejov@kili.cz
web:
www.kili.cz
  • Kojetínská 3140/1
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vše pro nábytek a stavbu  

Ať už jste domácí kutil, nebo profesionální výrobce nábytku a stavitel u nás si jistě vyberete. Jsme maloobchod i velkoobchod, v němž prodáváme vše pro nábytek a stavbu. V našich 12 obchodních centrech a e-shopu seženete vše, co potřebujete. Vedeme LED osvětlení, zásuvky, palubky, zámky a dveřní kování, dřevěné zárubně či pracovní desky, drátěný program úchytky a věšáky, ale i dřezy, dvířka nebo nohy k nábytku.

Chceme pomáhat našim zákazníkům v jejich podnikání, proto klademe velký důraz na kvalitu našich vzorkoven. Sortiment, z něhož mohou naši návštěvníci vybírat, neustále obohacujeme o nové komodity vyhledávané koncovými zákazníky, kteří potřebují kompletní úpravu interiéru.

Našim stálým klientům nabízíme i podpůrné služby v podobě dopravy zboží na pravidelných rozvozových trasách. Po rozšíření našich aktivit i do realitní oblasti jsme se začali rovněž věnovat výrobě nábytku a kuchyňských linek a pracovních desek za účelem zhodnocení či revitalizace interiérů.

Od dřevěných zárubní k dřezu – vše přehledně na jednom místě

Naší filosofií je nadčasová přehledná nabídka nejen v našich obchodních centrech, ale také v rámci e-shopu. Pravidelně náš sortiment doplňujeme o další výrobky a produkty od předních firem, které vám usnadní vaši práci. Proto u nás naleznete vše, co potřebujete pro proměnu a rekonstrukci interiérů od dřevěných zárubních a dvířek až po dřezy a pracovní desky. Aby naše nabídka byla skutečně kompletní, zavedli jsme do ní i kuchyňské elektrospotřebiče připravené pro vestavění do kuchyňské linky.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce